Čokoládovky dvojmo

05.05.2015 00:00

Během dvou dnů dva závody. To vše způsobila Čokoládová tretra. Tento závod se pořádá na vybraných stadiónech, kde vítězové postupují do závodu mládeže na Zlatou tretru, která se koná v Ostravě.
Někteří naši členové si střihli oba závody. 5.5 v Třinci a 6.5.ve Frýdku–Místku, protože byl tento závod zařazen i do běžecké ceny F-M.
Naši v Třinci vybojovali celkem 7 medailí.
Nejmladší Nikolka Ernstová první místo a vzápětí Vojta Kulich obsadil třetí příčku. To byli ti nejmladší na 60m.
U 100 metrové trati nám medaili vybojovala Klára Przepiorová. Na 200 metrech Markéta Sikorová stříbro, Anežka Bojková bronz, Marek Sikora zlato a Filip Zielina stříbro.
Vše na 300m trati završila Erika Zahaluková, která zvítězila a Kateřina Supiková bronzovou medailí.

Naši v Třinci: Kantorová Justyna, David Folrwarczny, Samuel Mitrenga, SzymonMitrenga, Samuel Robinson.

Ve Frýdku-Místku jsme vybojovali celkem 8 medailí.
Dva nejspolehlivější medailonosiči opět nezklamali. Nikolka Ernstová třetí místo a Vojta Kulich stříbro, To oba na 60m.
U předžactva na dvoustovce zvítězil Filip Zielina. Další tratí byla třístovka. Tam Kája Sasynová běžela zlatě a Erika Zahaluková stříbrně. Pak už se pokračovalo na 800 metrové trati, kde René Sasyn vybojoval zlato, Markéta Sikorová stříbro a Ivana Lubojacká bronz. Pěkné mládeži.

Naši v F-M: Vašek Szkatula, SzymonMitrenga, David Folrwarczny, Klára Przepiorová, Ondra samiec, NikodemMitrenga, František Szkatula, Markéta Sikorová, Anežka Bojková Natálie Ernstová, Sylwia Byrtusová, Samuel Robinson, Kateřina Supiková, Míša Šimurdová.

Obě tyto akce byly doprovázené pěkným programem, který zhatilo nepříjemné počasí.