Pálkovice-Kubánkov

25.08.2017 00:00

V pátek se skalní příznivci běhu a běžeckých cen Frýdecko-Místecka sešli v Pálkovicích na tradičním memoriálu Antonína Řezníčka.
Pro děti a mládež byly připraveny tratě kolem zdejší tělocvičny od 200 do 800 metrů, dospělé závodníky již čekala dávka v podobě 17 km.
Nejdříve výběh k vysílači na vrchu Kubánkov a pak dlouhý seběh do Pálkovic. Velmi náročnou trať ještě okořenilo dusno, při kterém jsme se potili již při rozcvičce.
Z našeho klubu startovalo 11 dětí a 6 dospělých, celkem jsme vybojovali pět medailí.
Medailisté:
Na trati 400m Barča Čmielová třetí místo, dále na téže trati Jakub Samiec první místo a Vojtěch Kulich místo druhé. Na šestistovce nás zastupoval Vojta Turek, který zvítězil a na trati 800m František Szkatula vybojoval místo třetí.