Trojka na dráze

12.04.2017 00:00

První závod Běžecké ceny Frýdku-Místku a Běžeckého poháru F-M na dráze je již tradičně Trojka na dráze. Děti měly naplánovanou šestistovku, dospělí jak z názvu vyplývá, závodili v běhu na 3000m. Vyrazili jsme na závody v počtu 26 závodníků a přivezli jsme šest medailí. Chladné a poměrně větrné počasí moc kvalitním výkonům nepřálo, i když fantastické časy Anety Chlebikové a Karolíny Sasynové tomu nenasvědčovaly. Aneta zvítězila v kategorii žen v čase 10.06.8, což je na začátku sezóny sólo proti větru skvělé, no a čas Karolíny 10.55.5 je taktéž vynikající. V tomhle věku kdy je Kája ještě žačka určitě skvělé.Kamil Sasyn se taky hecnul a časem 10.46.6 překvapil (kdo ví, kam spěchal).
Děti byly jako vždy skvělé, tam jde hlavně o účast a sbírání zkušeností.
Nikol Ernstová se nezalekla soupeřek a vybojovala zlatou medaili.
Vojta Kulich a Jakub Samiec nám v mladších přípravkách vybojovali stříbrnou a bronzovou medaili, David Folwarczny ve starších přípravkách také bronz a František Szkatula těsně ve finiši těsně podlehl soupeři a bylo z toho stříbro. Takže jen tak dál mládeži.