Soustředění Račí údolí 2017

Přihlásit se může kdokoli.


Závazná přihláška na letní tábor Račí Údolí.pdf (378375)

www.raciudoli.cz/

Přeji hezký den,

 v příloze posílám informace k LT v Račím údolí+ potvrzení o bezinfekčnosti,jsou to 2 stránky za sebou.Potvrzení o bezinfekčnosti  nesmí mít starší než 3 dny před odjezdem na tábor!
U autobusu zdravotníkovi odevzdáte kopii kartičky zdravotní pojišťovny, kopii očkovacího průkazu, vypsanou bezinfekčnost a pokud dítě užívá léky, tak i ty. Léky budou v označené krabičce či v sáčku, musí být podepsané  a  nezapomeňte napsat dávkování. Pokud vaše dítě trpí nesnášenlivostí na nějakou potravinu,léky, či má nějaké nešvary
 ( náměsíčnost apod.) připište to prosím pod bezinfekčnost.Alergeny lékaři většinou vypsali, ale pokud máte jen podezření, že vaše dítě může mít  kříženou potravinovou alergii, připište i to. Znáte dítě lépe než lékař !!
POkud jste nenapsali, s kým bude vaše dítě v chatce,můžete tak učinit mailem nejpozději do konce června. 
Pokud byste se potřebovali na něco zeptat,pište. Na mailu jsem více méně obden, určitě vám odpovím.
Jsem ale spíš na telefonu :728 622 633, popřípadě můžete volat hlavní vedoucí- sl. Katce Bazgierové, ale až v červenci, nyní má na VŠ zkouškové období a telefony nezvedá,kontakt naleznete v příloze.
Hned první den tábora pojedeme na výlet, jelikož nás je hodně, využijeme objednaný autobus a pojedeme z Jablunkova přímo do Polska, proto je nutné, aby dítě mělo pas nebo občanku,pokud je nemá, nechte mu ho udělat,cena je 50 - 100 kč.