Atletická liga minipřípravek (ALM) 2020

V tomto seriálu závodů soutěží děti ročníků 2011 a 2012.

Během jara a podzimu je zorganizováno pět závodů s všestranným zaměřením. Děti startují pod hlavičkou TJ TŽ Třinec. Doprava je zajištěna autobusem, o děti je postaráno trenéry.

V této soutěži považuji účast daných ročníků za samozřejmost. Pokud nebudou děti závodit nebo se zůčastňovat akcí, jde o plýtvání časem trenérů, svou neúčastí kazí ostatním dětem v týmu celkový výsledek, protože jde o bodovací soutěž družstev. Účastí na závodech děti prodají to co se naučili a získají spoustu zkušeností a nových kamarádů. Také již v tomto věku vzniká skvělá parta, která pak tvoří nerozlučný celek i v pozdějším věku.
Na konci celého ročníku je vždy velmi pěkné vyhodnocení s krásnými cenami. Odjezd na závod bude vždy předem publikován na úvodní stránce a nebo zde, také posíláme rodičům informační emaily.

Naše úspěchy z minulých ročníků najdete v archívu.

Pravidla a propozice: Nová Atletická liga minipřípravek 2020 propozice.pdf (306740)


Prosím o přihlašování dětí na závody předem. Přihláška se odevzdává řídícím soutěže nejméně dva dny před závodem. Pokud tam vaše děti nejsou, tak i když příjdou v den závodu, nebudou soutěžit, protože nebyli přihlášeni předem.
Děkuji.

K.L

 

Atletická liga minipřípravek (ALM) 2020

Druhé kolo v Porubě

11.06.2020 00:00
Druhé kolo soutěže Atletické ligy minipřípravek bylo jedním velkým průšvihem. Samozřejmě děti byly skvělé, rodiče taktéž, ale už od samého počátku se nedařilo. Vše začalo poruchou mého auta na cestě do Poruby, takže jsem já jakožto trenér s velkými díky přenechal svou roli panu Bieleszovi a...

Májové závody 2020 aneb první kolo ALM

30.05.2020 00:00
Po dlouhé pauze od závodění jsme v sobotu 30.5.2020 dopoledne absolvovali první kolo Atletické ligy minipřípravek. Tentokrát se první závod uskutečnil na atletickém ovále Slezanu ve Frýdku-Místku. Počasí naštěstí menším přálo, i když sem tam kapka deště na zem spadla. Pořadatelé letos Májové...

Bodovací soutěž našich dětí po jednotlivých kolech:

Náš tým

Blahutová Lucie
Gorová Viktorie
Borská Viktorie
Bieleszová Magdaléna
Kaletová Anna
Gajger Amelia
Kajzarová Nela
Tomanek Tola
Agacová Adéla
Maroszová Tereza
Gwozdz Viktorie
Novák Tomáš
Byrtus Albert
Grünwald Daniel
Laboj Tomáš
Marek Rostislav
Tomanek Tola
Sikora Ondřej
Trombik Adam
Noga Antonín
Folwarczny  Pawel
Kaszperydes Oliver
Mitrenga Samuel
Michalík Ondřej