2.kolo Krnov

20.04.2023 11:19

Druhé kolo soutěže Atletické ligy minipřípravek proběhlo v Krnově za pěkného, slunečného počasí. Občas sice vykoukl nějaký mráček, ale to na chuti závodit, nic neměnilo.
Tentokrát se soutěžilo ve štafetách: 4x60m, 4x60m př.,4x200m a 400-300-200-100 m. Pro děti je vždy soutěž týmů velmi atraktivní, ale také lehce stresující, protože pokazit partě štafetu určitě nikdo nechce. Nicméně naši měli štafety doslova vzorně secvičené což bylo poznat i na výsledkové listině.
Dívčí štafeta Lubojacká, Nytrová, Mitrenga, Cieslarová,  získala hned dvě medaile. První stříbrnou na štafetě 4x60m a druhou bronzovou na štafetě 4x200m, prostě šikuly!
Chlapecká štafeta Dudys, Sekula, Ciencala, Schwarz, ve štafetě 4x60m vybojovala také bronzovou medaili, paráda!
Celkem závodilo 12 dívek a 4 chlapci.
Dívky se v tomto kole umístily na třetím místě, taktéž celkově jsou po dvou kolech na třetím místě.
Chlapci obsadili šesté místo a celkově po dvou kolech jsou sedmí. Chlapcům trochu hatí jejich bojovnost účast, bohužel čtyři bojovníci z pětadvaceti možných je málo.
Už po druhém kole se vytvořila skvělá parta, která drží pohromadě a neskutečně se vzájemně podporuje. V autobuse je vždy veselo a už se řeší co a jak se bude dělat. Jen tak dál!!
Díky všem za účast a bojovnost!

Výsledky: ALMP výsledky 2023 (1).xlsx (41072)

Bodovací soutěž našich: Bodovací soutěž jednotlivců ALM 2023 TJ TŽ Třinec (1).xlsx (24063)