Beskydský pohár přípravek (BPP) 2021

 

V tomto seriálu závodů soutěží děti ročníků 2010 a 2011. Během jara a podzimu je zorganizováno pět závodů s všestranným zaměřením. Děti startují pod hlavičkou TJ TŽ Třinec. Doprava je zajištěna autobusem, o děti je postaráno trenéry.

V této soutěži považuji účast daných ročníků za samozřejmost. Pokud nebudou děti závodit nebo se zůčastňovat akcí, jde o plýtvání časem trenérů, svou neúčastí kazí ostatním dětem v týmu celkový výsledek, protože jde o bodovací soutěž družstev. Účastí na závodech děti prodají to, co se naučili a získají spoustu zkušeností a nových kamarádů. Také již v tomto věku vzniká skvělá parta, která pak tvoří nerozlučný celek i v pozdějším věku.
Na konci celého ročníku je vždy velmi pěkné vyhodnocení s krásnými cenami. Odjezd na závod bude vždy předem publikován na úvodní stránce a nebo zde, také posíláme rodičům informační emaily.

Naše úspěchy z minulých ročníků najdete v archívu.
Pravidla a propozice: Beskydský pohár přípravek 2021 propozice.pdf (231456)


Prosím o přihlašování dětí na závody předem. Přihláška se odevzdává řídícím soutěže nejméně dva dny před závodem. Pokud tam vaše děti nejsou, tak i když příjdou v den závodu, nebudou soutěžit, protože nebyli přihlášeni předem.
Děkuji.

K.L

Beskydský pohár přípravek (BPP) 2021

Finále ve Frýdku-Místku

23.09.2021 00:00
Ve čtvrtek proběhlo ve Frýdku-Místku finále krajského přeboru družstev přípravek. Naštěstí se po sychravém počasí z minulých dnů objevilo sluníčko a hned bylo závodění o něčem jiném. Také dívčí družstvo bylo početnější a bylo to o dost veselejší. Děvčat startovalo 18 z možných 25, chlapců...

Vítkovice-čtyřboj

16.09.2021 00:00
Vzhledem k letošní covidové situaci nám zbyly z celé soutěže Beskydského poháru družstev přípravek jen poslední dvě kola. V tomto kole se závodilo ve čtyřboji, takže všichni museli absolvovat 50m, dálku, kriket a 500m. Zdálo by se, že bude po závodění hlad a chuť, ale bohužel marodka...