Beskydský pohár přípravek (BPP) 2023

 

V tomto seriálu závodů soutěží děti ročníků 2012 a 2013. Během jara a podzimu je zorganizováno šest závodů s všestranným zaměřením. Děti startují pod hlavičkou TJ TŽ Třinec. Doprava je zajištěna autobusem, o děti je postaráno trenéry.

V této soutěži považuji účast daných ročníků za samozřejmost. Pokud nebudou děti závodit nebo se zůčastňovat akcí, jde o plýtvání časem trenérů, svou neúčastí kazí ostatním dětem v týmu celkový výsledek, protože jde o bodovací soutěž družstev. Účastí na závodech děti prodají to, co se naučili a získají spoustu zkušeností a nových kamarádů. Také již v tomto věku vzniká skvělá parta, která pak tvoří nerozlučný celek i v pozdějším věku.
Na konci celého ročníku je vždy velmi pěkné vyhodnocení s krásnými cenami. Odjezd na závod bude vždy předem publikován na úvodní stránce a nebo zde. Před závody posíláme rodičům informační emaily.

Naše úspěchy z minulých ročníků najdete v archívu.
Pravidla a propozice: BPP 2023.pdf (112910)


Prosím o přihlašování dětí na závody předem. Přihláška se odevzdává řídícím soutěže nejméně dva dny před závodem. Pokud tam vaše děti nejsou, tak i když příjdou v den závodu, nebudou soutěžit, protože nebyli přihlášeni předem.
Děkuji.

K.L

Co už jsme zvládli

2.kolo Krnov

23.04.2023 11:12
Druhé kolo soutěže Beskydského poháru přípravek proběhlo v Krnově za pěkného, slunečného počasí. Občas sice vykoukl nějaký mráček, ale to na chuti závodit nic neměnilo. Tentokrát se soutěžilo ve štafetách: 4x60m, 4x60m př.,4x200m a 400-300-200-100m. Pro děti je vždy soutěž týmů velmi...

1.kolo Slezanský kros

28.03.2023 00:00
Letošní soutěž Beskydského poháru přípravek (BPP) jsme již tradičně zahájili ve Frýdku-Místku krosovým závodem. Počasí bylo nevlídné, chlad a vítr nám všem pěkně oznamovali, že zima tady byla ještě nedávno. Nicméně trať byla suchá a dobře připravená. Hned v prvním kole je potřeba pochválit...