4.kolo Vítkovice

07.06.2022 09:57

7.6 proběhlo na vítkovickém stadionu čtvrté kolo Beskydského poháru přípravek.
Závodilo se v běžeckém dvojboji a skokanském trojboji. Děti byly rozděleny podle svých dovedností trenéry.
Družstvo dívek získalo v tomto kole 68 pomocných bodů, za které obdrželo 5 bodů hlavních, což stačilo v tomto kole na obsazení čtvrté příčky.
Celkově jsou dívky v soutěži po třech kolech na čtvrtém místě s 10 body.
Naše závodnice:
Bieleszová Magdaléna, Kollertová Adéla, Gajger Amélia, Tománek Tola, Vičíková Adéla, Sasynová Nela, Agacová Adéla, Folwarczna Eliana.

Chlapci dopadli podobně, ale Samuelovi Mitrengovi a Danielu Grünwaldovi se podařilo získat v běžeckém dvojboji druhé a třetí místo.
Gratulace chlapci!!

Družstvo chlapců tedy získalo v tomto kole 94 pomocných bodů, za které obdrželo 5 bodů hlavních, což stačilo v tomto kole na obsazení čtvrté příčky.
Celkově jsou chlapci v soutěži po třech kolech na čtvrtém místě s 12 body.