5.kolo Třinecký biatlon

28.06.2022 21:23

Páté kolo Beskydského poháru přípravek se konalo ve čtvrtek na domácí půdě v Třinci.
Počasí tentokrát závodům přálo, teplotu těsně pod třicítkou příjemně korigovalo prostředí lesoparku. Závod byl netradičně organizován jako biatlon. Děti běžely trať o délce 1600m se dvěma vloženými soutěžemi, které se započítávaly do celkového výkonu.
Starty tříčlenných družstev co minutu připomínaly opravdu biatlon.
Na trati čekaly závodníky tyto dvě soutěže: hod míčkem na cíl a hod medikem do dálky.
Na dětech bylo vidět nadšení a neskutečná týmová spolupráce.
Jelikož muselo družstvo doběhnout do cíle společně, mnohdy bylo vidět, jak pomalejšímu pomáhají fanděním, ale třeba i potažením za ruku.
Nejdůležitější byly úsměvy na tváři a radost v očích po zdolané trati.

Naše děvčata získala 46 pomocných bodů, což jim vyneslo 5 hlavních bodů a čtvrté místo v tomto kole. Celkově jsou dívky po pátém kole s 15 body na čtvrtém místě.

Chlapci získali 61 pomocných bodů, za které obdrželi 7 hlavních bodů a druhé místo v tomto kole. Po pěti kolech jsou chlapci s 19 hlavními body na 4 příčce.

Naši:
Bieleszová Magdaléna, Kollertová Adéla, Balwarova Tereza, Vičíková Adéla, Sasynová Nela, Agacová Adéla, Kajzarová Nela, Muchová Marie, Folwarczna Eliana, Cieslarová Sára, Walachová Adéla.
Mitrenga Samuel, Grünwald Daniel, Kohout Tobias, Lisztwan Vojtěch, Sikora Fratišek, Juříček Jakub, Hába Vojtěch, Turoň Matyáš, Ženatý Šimon, Feješ Antonín, Krišica Lukáš.

Díky rodičům, trenérům a skvělým závodníkům za účast, bojovnost a výkony!!

Výsledky: BPP-výsledky-2022-5.xlsx (60660)

Bodování jednotlivců: Bodovací soutěž jednotlivců BPP 2022 TJ TŽ Třinec (4).xlsx (17133)