2.Kolo BPP- Běh Hrádkem

26.04.2014 00:00

Po druhém kole Beskydského poháru přípravek družstev je tým TJ TŽ Třinec na prvím místě!

Skvělá účast i přes nepřízeň počasí a vyladění našeho týmu nám ve druhém kole BPP v Hrádku přineslo vítězství. Běhalo se po vyznačených okruzích místní komunikace. Naši nejmenší se rvali o každý metr tratě a svou bojovností vybojovali první místo v závodě a zároveň posunutí našeho týmu v celkové soutěži na první místo. Pokud nám zůstane tak skvělá účast v závodech a radost ze závodění nemusíme se bát dobrý výsledek v celé soutěži.

Jelikož v jednotlivých závodech BPP může na body startovat pouze deset dívek a deset chlapců vyhlásil oddíl TJ TŽ Třinec vlastní bodovací soutěž, ve které budou podle umístění v závodech hodnoceny všechny děti našeho oddílu, které se závodů zůčastnily. Po skončení BPP budou taktéž ti nejlepší odměněni.

Všem díky za účast a skvělé výsledky!
Další kolo 1.května ve Frýdku-Místku, odjezd Jablunkov aut. stan 8.00. Odjezd z Třince od haly STARS 8.30.

 

Výsledky celého závodu: Výsledky Běh Hrádkem 2014.docx (52168)

Výsledky BPP -2.kolo:Beskydský pohár přípravek 2014 výsledky.xls (132608)

Bodovací soutěž TJ TŽ Třinec: Bodování-přípravky TJ TŽ Třinec.xlsx (11999)

Foto: 1bezeckyjablunkov.rajce.idnes.cz/26.4.2014_Beh_Hradkem/

        atletikafm.rajce.idnes.cz/Beh_Hradkem_2014/