4.Kolo BPP- Valašské Meziřičí

14.05.2014 00:00

Další kolo Beskydského poháru přípravek se konalo ve Valašském Meziřičí, kde byl plánován čtyřboj.
Děti se měly utkat v těchto disciplínách: 60m, dálka, míček a 500m. Bohužel vzhledem k počasí se po poradě vedoucích družstev konal jen běžecký trojboj. Soutěžilo se na tratích: 60m, 200m a 600m což nám moc nesedělo, protože jsme se těšili i na technické disciplíny, ale zdraví dětí je přednější. Na konci soutěže byly vyhlášeny jednotlivé disciplíny zvlášť, ale body v BPP jsou přidělovány za trojboj. Naši nejmenší vybojovali ve velké konkurenci třetí místo za Slezanem FM  Ak Kopřivnicí, celkově se držíme na druhém místě, což je skvělé!
Z Třince jsme odjížděli za stálého deště, naštěstí během závodů ve Valašském Meziřičí jen občas kráplo. Děti byly v suchu a díky běžeckému trojboji dobře prohřáté.
Opět jsme nesplnili předcevzetí a to plný počet startujících. Chyběli nám do zápočtu dva kluci, děvčat bylo jedenáct. Takže celkem devatenáct závodníků. Soupeři opět přijeli v plné síle a se staršími ročníky. Je opravdu rozdíl postavit vedle sebe ročník 2003 a 2005. V našem týmu je ročníku 2003 jako šafránu, z toho důvodu se jen velmi těžce prosazujeme. Našim nejmenším to ale nevadí a bojují ze všech sil, aspoň získají zkušenosti do let budoucích.
V nových dresech byla naše parta už z dálky vidět, atletická omladina si velice nové oblečení považovala.

Naši bojovníci z Valmezu:
Zina Pindorová, Katka Supiková, Anežka Bojková, Hana Petříčková, Eva Adámková, Klaudie Kulichová, Eliška Mesiariková, Aneta Motyková, Veronika Pietrová, Markéta Sikorová, Natálie Ernstová, Ondra Pilch, Ondra Samiec, Daniel Brůža, Samuel Robinson, Nikodem Mitrenga, Jindřich Sikora, František Szkatula, Filip Zielina.

Díky za účast , bojovnost a skvělé výsledky!

Další kolo 24.5.2014- Běh Národním sadem ve Štramberku. Odjezd z Jablunkova aut. stan. 7.00, odjezd Třinec od Haly STARS 7.30.
Propozice: běh dětí národním sadem 2014.pdf (1417952)
Těším se!

Celkové Výsledky: Celkové výsledky Val.Mez. 2014.pdf (3535014)

Výsledky BPP :Beskydský pohár přípravek 2014 výsledky po 5.kole.xls (206 kB)

Bodovací soutěž TJ TŽ Třinec: Bodování-přípravky TJ TŽ Třinec po 4.kole.xls (27136)