5.Kolo BPP- Běh národním sadem

24.05.2014 00:00

Další kolo Beskydského poháru přípravek proběhlo ve Štramberku. Běhalo se v Národním sadu po vyznačených okruzích, povrch asfalt a šotolina, teplo a dusno. Naše přípravka zdolávala trať o délce 450m. Vedli jsme si opravdu skvěle. Celkem jsme vybojovali jednu zlatou, dvě stříbrné a jednu bronzovou medaili.
Markéta Sikorová v přípravkách doběhla těsně druhá a Adam Bujok se mezi chlapci postaral o bronzovou medaili. V předžactvu nám další stříbro skvělým výkonem vybojovala Zina Pindorová. Hned za ní startoval Marek Sikora a ten vše završil zlatem.
V tomto kole Třinecké družstvo zvítězilo a dále zůstává v soutěži BPP na druhém místě.

Mimo soutěž si ještě zaběhali Vojta Kulich 2008, který skončil sedmý, Kateřina Pilchová 2007 na místě pátém a Nikol Ernstová 2010 šesté místo.

Náš tým BPP ve Štramberku:
Adámková Eva, Bojková Anežka, Kluzová Michaela, Kulichová Klaudie, Mesiariková Eliška, Pietrová Veronika, Pindorová Zina, Sikorová Markéta,
Ernstová Natálie, Motyková Aneta, Brůža Daniel, Bujok Adam, Mitrenga Nikodem, Pilch Ondřej, Robinson Samuel, Samiec Ondřej, Szkatula František, Zielina Filip, Sikora Marek.

Díky za skvělé výsledky, bojovnost a účast!

Těším se v dalším kole, které proběhne na domácí půdě v Třinci 19.6.2014. Soutěžit budeme ve čtyřboji.(dálka, míček, 60m, 600m)
Sraz 19.6.2014 ve 13.30 na stadiónu v Třinci. Kdo příjde později nebo vůbec napište mi na email. Propozice:BP přípravek - Třinec 19.6.2014.xls (23 kB)

Výsledky závodu:BDNSvýsledky_2014.pdf (81479)

Výsledky BPP: Beskydský pohár přípravek 2014 výsledky po 5.kole.xls (210944)

Bodování TJ TŽ Třinec: Bodování-přípravky TJ TŽ Třinec po 5.kole.xls (27648)

Foto: 1bezeckyjablunkov.rajce.idnes.cz/24.5.2014_BPP_Stramberk-Beh_narodnim_sadem

Ještě se vrátím k minulému kolu, pozorní si jistě všimli, že jsme byli v minulém kole sesazeni z místa druhého na místo třetí. K této situaci došlo špatným opisem výsledkové listiny, kde byla chyba u jedné dívčiny z Kopřivnice. Bohužel tato chyba se promítla do celkového bodování závodu ve Valašském Meziřičí a nejvíce postihla náš tým. Nakonec jsme tedy v minulém kole skončili těsně na třetím místě.
O to víc se budeme snažit bodovou ztrátu dohnat.

KL