7.kolo Frýdek-Místek a závěr soutěže

20.09.2018 00:00

Poslední kolo Beskydského poháru přípravek BPP proběhlo ve Frýdku-Místku za nádherného, téměř letního počasí. Naše družstvo přijelo v počtu čtrnácti dívek a pěti chlapců. Získali jsme dvě bronzové medaile zásluhou Vojtěcha Kulicha v dálce a Milušky Brukové v míčku. Gratulace!!
Naši byli opět skvělí a bojovali o každý bodík, byla radost se dívat. Tentokrát děti mohli nastoupit jen ve dvou disciplínách a štafetě.
Děvčata v tomto kole vydobyla 111 bodů, což jim stačilo na čtvrté místo, chlapci s počtem 73 bodů obsadili pátou příčku.
Naši v tomto kole:
Mikulová Ellen, Martynková Jana, Sikora Elen Agata, Legierská Anna, Kohutová Zuzana, Krčková Alena, Glosová Anna, Mitrengová Veronika, Viktoria Utíkalová, Kretková Ester, Jakusová Denisa, Bruková Miluše, Klar Veronika, Kocurová Adéla, Kaczmarczyk Filip, Kulich Vojtěch, Cichý Pavel, Mordáč David, Pospíšil Jonáš.

Celkově jsme v letošním roce dopadli takto:
Dívky se ziskem 36 bodů obsadily čtvrté místo, chlapci se ziskem 33 bodů místo páté.

Nejlepšími bodovači v letošním kole byli:
Viktoria Utíkalová 117 bodů
Vojtěch Kulich 222 bodů

Tito bodovači budou vyhlášeni na výroční členské schůzi třinecké atletiky. Gratulujeme!!
Děkujeme všem za letošní účast a bojovnost v soutěži, rodičům za podporu svých ratolestí a trenérům za přípravu!
Těšíme se v dalším roce opět na tuto skvělou partu!!