ALIS RUN - aneb nevšední úspěchy

13.04.2019 00:00

V sobotu 13. 4. se naši odvážní atleti zúčastnili Bystřického závodu ALIS RUN. I přes nepřízeň počasí se našim atletům vedlo skvěle a moc si to užili. Závodilo se na různě dlouhých tratích od 200m do 11km. Každá trať měla svoji obtížnost, na těch nejdelších se to neobešlo bez zákeřných kopců.

Na trati 1km se předvedl Vojta Kulich, který se svým časem 3:24 suverénně zvítězil.  Na této trati se také dařilo Kateřině Mendrekové, která taktéž zvítězila s časem 3:32, v jiné kategorii na stejnou vzdálenost zvítězil i Dawid Folwarczný s časem 3:25. Na trati dlouhé 5km zvítězila Zuzana Ciencialová v čase 23:19 a za ní doběhla Klaudie Kulichová, taktéž se skvělým časem 24:59. Dalším bojovníkem na pětikilometrové trati byl Nikodem Mitrenga a opět z toho bylo zlato v juniorské kategorii. Na nejdelší trati dlouhé 11km nečekaně zvítězil Jakub Konderla s krásným časem 48:06.
Co k tomu dodat, přijeli jsme a po náročné zimní a jarní přípravě se ukázalo, že byla kvalitní, což nám činí velkou radost.
Gratulujeme všem za reprezentaci klubu a skvělé výsledky!! Z devíti startujících jsme vybojovali osm medailí!