Běh Hrádkem

07.04.2018 00:00

Opět po roce v Hrádku s velmi solidní účastí. Běh Hrádkem je zařazen do běžeckých cen FM, takže přilelo hodně závodníků sbírat bodíky.
Za velmi pěkného počasí zavítalo z našeho klubu na tyto závody 36 závodníků včetně dospělých, kteří vybojovali celkem 12 medailí.
Teploty nad 20°C, sluníčko, skvělá organizace jen zlepšily už tak velkou účast. Z těchto důvodů je Hrádek jeden z nejoblíbenějších závodů sezóny, kde vždy rád každý běžec zavítá.
Naši medailisté:
Na trati 450m jsme získali zásluhou Samuela Mitrengy bronzovou medaili a suverénním výkonem Vojty Kulicha medaili zlatou.
Další medaile přibyly ne trati 950m, kde v mladším žactvu zvítězil Vojta Turek a třetí místo obsadil Dawid Folwarczny.
Trať 1200m zdolali Nikodem Mitrenga na místě druhém a František Szkatula na místě třetím.
Pak následovala trať odélce 3700m, kde v dorostu Jakub Konderla osadil druhé místo, Markéta Sikorová místo první a Terezka Marszalková místo druhé. V ženách mimo soutěž doběhla Karolína Sasynová na třetím místě a Eva Galaczová také třetí.
V hlavní kategorii na trati 8km zvítězil Marek Chrascina.
Velmi pěkná umístění a účast. Gratulujeme!!