Běh na Filipku

01.10.2016 00:00

Krásným počasím se chlubil letošní ročník běhu na Filipku. Modré nebe a nezvyklé teplo na říjnové počasí přilákalo bezmála 90 běžců. Naši se opět účastnili ve skvělém počtu. Za náš klub startovalo 20 běžců na dlouhé trati a 9 běžců na trati poloviční. To je ještě třeba říct, že někteří naši startovali ve Vratimově na tradičním závodu do ceny F-M. Jako vždy se běželo 6km od obecního úřadu z Návsí a poloviční trojka pro děti.
Opět se nám vedlo skvěle, bylo nás hodně, a hodně jsme také vyhrávali. Zde uvedu jen ty nejdůležitější výsledky. Celkově zvítězil náš Marek Czeczotka v čase 25:19.8 a ženách to byla opět naše Eva Galaczová v čase 30:54.3.
Krátkou poloviční trať vyhráli také naši borci. David Folwarczny zvítězil v čase 17:33.2 a dívky na téže trati vyhrála Anežka Bojková čase 19:51.8.

Sešla skvělá parta sportovců i rodičů, společně jsme si užili krásný den a za rok opět nashledanou!!

Výsledky: Běh na Filipku 2016 celkové Trasa Krátká.pdf (48523)

Běh na Filipku 2016 celkove Trasa Dlouhá.pdf (68300)