Běh okolo Olešné

23.03.2013 00:00

Za mrazivého počasí jsme v sobotu ráno vyrazili na druhý závod ze seriálu běžecké ceny FM na Olešnou. Při telotě -5°C jsme běhali na kilometrovém okruhu. Povrch zasněžený a zmrzlý. I v takovém počasí se z našeho klubu zůčastnilo dost závodníků jak mládeže tak i dospělých. Slezanská parta opět nezklamala svou připraveností a organizací, zkrátka vše šlo jako na drátkách. Výsledky našich a učast skvělá, jen škoda , že dorost ležel doma na pupku. Hold už jsou staří a potřebují si odpočinout.

Děti: 1 Marki Sikorová, 2 Anežka Bojková, 1 Marek Sikora, 2 Franta Szkatula, 4 Filip Zielina, 1 Katka Supiková, 2 Kája Sasynová, 4 Simča Masnicová, 8 Zuzka Lubojacká, 1 Honza Lubojacki, 4 Kamil Sikora, 3 Denisa Sikorová, 4 Iva Štefková, 8 Adélka Lubojacká, 3 Ivana Lubojacká, 2 Marek Czeczotka, 4 Ondra Szotkowski,

Dospělí: 1 Lucka Szotkowská, 3 Miluška Bieleszová, 1 Tomáš Lichý, 6 Kamil Lubojacki, 8 Mariusz Supik, 9 Radim Štefek, 5 Pepa Bielesz, 3 Petr Tvrzník.

Jen aby nám i nadále účast vydržela v tak hojném počtu.

Výsledky: Beh okolo Olesne 2013 vysledky.xls (44,5 kB)

Foto: 1bezeckyjablunkov.rajce.idnes.cz/23.3.2013_Olesna

         atletikafm.rajce.idnes.cz/Beh_Okolo_Olesne_2013/

" Povídám Tomovi: "Čum!" Nedali do čaje rum."

                                                                                                                               KL

Za mrazivého počasí jsme v sobotu ráno vyrazili na druhý závod ze seriálu běžecké ceny FM na Olešnou. Při telotě -5°C jsme běhali na kilometrovém okruhu. Povrch zasněžený a zmrzlý. I v takovém počasí se z našeho klubu zůčastnilo dost závodníků jak mládeže tak i dospělých. Slezanská parta opět nezklamala svou připraveností a organizací, zkrátka vše šlo jako na drátkách. Výsledky našich a učast skvělá, jen škoda , že dorost ležel doma na pupku. Hold už jsou staří a potřebují si odpočinout.

Děti: 1 Marki Sikorová, 2 Anežka Bojková, 1 Marek Sikora, 2 Franta Szkatula, 4 Filip Zielina, 1 Katka Supiková, 2 Kája Sasynová, 4 Simča Masnicová, 8 Zuzka Lubojacká, 1 Honza Lubojacki, 4 Kamil Sikora, 3 Denisa Sikorová, 4 Iva Štefková, 8 Adélka Lubojacká, 3 Ivana Lubojacká, 2 Marek Czeczotka, 4 Ondra Szotkowski,

Dospělí: 1 Lucka Szotkowská, 3 Miluška Bieleszová, 1 Tomáš Lichý, 6 Kamil Lubojacki, 8 Mariusz Supik, 9 Radim Štefek, 5 Pepa Bielesz, 3 Petr Tvrzník.

Jen aby nám i nadále účast vydržela v tak hojném počtu.

Výsledky: Beh okolo Olesne 2013 vysledky.xls (44,5 kB)

Foto: 1bezeckyjablunkov.rajce.idnes.cz/23.3.2013_Olesna

         atletikafm.rajce.idnes.cz/Beh_Okolo_Olesne_2013/

" Povídám Tomovi: "Čum!" Nedali do čaje rum."

                                                                                                                               KL