Běh okolo Olešné

17.03.2018 00:00

První závod ze seriálů závodů cen Frýdku -Místku byl vskutku těžkou zkouškou po zimní přípravě. Kros na Olešné při teplotě -5°C a mrazivém větru byl těžkým oříškem.
Nejmenší zdolávali trať 300m, ostatní pak už závodili na kilometrovém okruhu podle věku od 1000m pro přípravky, až po 6000m pro muže.
Celkově z našeho klubu i přes nepřízeň počasí startovalo 21 členů, kteří vybojovali 6 medailí.
To jsme nezapočetli ty nejmenší, kteří startovali za družstvo TJ TŽ Třinec.
Co se týče výsledků a hlavně účasti je úžasné že i začátečníci a technici šli s kůží na trh a v téhle zimě se proběhli, velká pochvala!!
Naši medailisté:
Samuel Mitrenga 3, Vojtěch Turek 3, Nikodem Mitrenga, Kateřina Supiková 3, Tobiáš Solowski 3, Eva Galaczová 2.
Gratulace všem za účast a bojovnost!!

Tento závod byl rovněž prvním závodem Atleticlé ligy minipřípravek (ALM) a Beskydského poháru přípravek (BPP). O těchto závodech ročníků 2010-2007 v patřičných záložkách.

Výsledky:Běh okolo Olešné 2018 výsledky.xlsx (31449)