Běh okolo Olešné

23.03.2019 00:00

Pro někoho první závod pod širým nebem v letošním roce, pro někoho první závod vůbec. Jsem si ale jistý, že kdo přišel letos na Olešnou nelitoval. Nádherné počasí, slunečno, travnatý suchý terén a téměř bezvětří, tak o tom byl letošní kros na Olešné.
Tento závod  byl zároveň prvním závodem běžecké ceny a běžeckého poháru Frýdku-Místku, ale také prvním závodem krajského přeboru družstev přípravek a minipřípravek.
Naše barvy letos obhajovalo celkem 30 závodníků, kteří vybojovali zlatou a stříbrnou medaili. Dalších deset kvalitních běžců neběželo vzhledem k přípravě na MČR v krosu, které se koná příští týden v Mladé Boleslavi.
Vojtěch Kulich vybojoval v přípravkách stříbrnou medaili a o zlato se doslova profesorským během postarala Lenka Trombiková, která si pěkně počkala a až na závěr ukázala soupeřce záda. Velké gratulace těmto mladým talentům!!
Děti absolvovaly tratě od 300m až po 3 kilometry po trávě v členitém terénu, ženy běžely kilometry 3 a muži šestku.
Co víc dodat?  Kdo nebyl, může litovat.
Gratulace všem, a díky za účast a reprezentaci klubu!!

Naše mládež:
Kluzová Michaela 4, Ernstová Natálie 5, Kulichová Klaudie 7, Samiec Ondřej 10, Kobieluszová Terezie 9, Návratová Dominika 13, Vrabelová Magdaléna 28, Lipowski Robin 9, Sikorová Natálie 2 -24, Sikora Agáta Elen 26, Mikulová Ellen 28, Sikorová Natálie 1- 29, Dobřanská Denisa 39, Stonavská Nina 88, Kulich Vojtěch 2 , Grünwald Jakub 40, Szkatula Václav 56, Trombíková Lenka 1, Sikorová Markéta 16, Kaletová Dorota 38, Ernstová Nikol 54, Mitrenga Samuel 11, Samohyl Radek 16, Bieleszová Marie 13, Bieleszová Magdaléna 14.