Běh Písečnou

19.08.2023 01:40

U příležitosti dne obce se v Písečné uskutečnil již šestý ročník běžeckého závodu.
Vzhledem k teplému počasí byl letošní ročník specifický svým časovým harmonogramem. Zvláštností byl start hlavního závodu před závody mládeže. Podle účasti se obrácený způsob osvědčil, dospělým nebylo moc horko a děti se vyspaly.
Celkově v šestém ročníku startovalo 147 běžců včetně dětí.
Tratě pro mládež se pohybovaly od 150 do 2600m, ženy běžely 5200m, muži absolvovali 7200m.
Mezi ženami byla nejrychlejší Veronika Siebeltová ze Slezanu F-M, nerychlejší muž byl Šimon Černý z Beskyd Trial Jablunkov.
Z našeho klubu se na start postavilo celkem 21 dětí, kterým se dařilo velmi dobře. Svědčí o tom zisk 16 medailí.
Naše mládež:
Kluzová Nina 2, Lubojacká Natálie 1, Mitrenga Miriam 2, Nytrová Anna 3, Cieslarová Lucie 4, Ciencala Krystian 2, Dudys Tobiáš 3, Byrtusová Kristýna 1, Cieslarová Marie 2, Nytrová Amálie 6, Kluz David 1, Ciencala Filip 2, Trombiková Lenka 2, Bury Veronika 3, Ernstová Nikol 8, Samohyl Radek 2, Dudys Jakub 3, Dudys Jonáš 4, Trombik Adam 5, Sikorová Natálie 1, Byrtus Pavel 3.
Za dospěláky nás reprezentovala Jana Dudysová, která obsadila čtvrtou příčku. Gratulujeme!

Děkujeme za skvělé výsledky a reprezentaci klubu!!

Výsledky: Výsledky Písečná 2023.pdf (693332)