BIEG O BREŃSKIE KIERPCE

14.08.2016 00:00

V neděli 14.srpna jsme se na pozvání našich polských sousedů zúčastnili horského závodu O Brenskie kierpce v nedaleké Brenné. Závodu se účastnilo úctyhodných 435 běžců z Poska, Česka, Slovenska a Francie. Běžel se okruh něco málo přes 15 km po přilehlých lučních a lesních cestách, které byly převážně dobře běžitelné a s hezkými výhledy, nicméně trať obsahovala několik prudkých a náročných kamenitých stoupání a seběhů. Byli pozváni také zkušení běžci na delší tratě ze Zakopaného. Nakonec ale všem vypálil rybník náš Marek Chrascina a celkově tento velmi dobře zorganizovaný závod zvítězi l s minutovým náskokem. Bohužel se musel smířit s tím, že krpce nenazuje, protože byly pouze ve zmenšené podobě. Miluška Bieleszová skončila v kategorii na hezkém třetím místě.

Další Jablunkovští: Josef Bielesz 5, Daniel Delina 6

Výsledky: BrennaKierpce2016.pdf (96779)