Čyřboj ve Valašském Meziřičí - BPP 4.kolo

14.05.2013 00:00

Ano přátelé, již čtvrté kolo Beskydského poháru přípravek proběhlo ve Valašském Meziřičí. Tentokrát šlo o čtyřboj, naši nejmenší bojovali o body v míčku, dálce, 50m a 500m. I přes velice oslabené družstvo jsme si vedli dost dobře. Celé odpoledne zdobilo krásné slunečné počasí, dobrá organizace a radost z pohybu. Na závody se sjelo šest družstev, které absolvovaly jednotlivé disciplíny. Za náš tým startovalo pět chlapců a osm děvčat, rvali se doslova o každý bod, někteří mě velmi mile překvapili. Vzali si má slova před závodem k srdci a vydali v jednotlivých disciplínách ze sebe vše. Děkuji prckům, že se chovali jako zkušení závodníci a bojovali o každý bod. Velice si toho považuji. Náš tým skončil v závodě na třetím místě za Slezanem FM-A a domácím týmem z Val.Mezu. Celkově jsme stále v soutěži na druhém místě. Vice v příloze výsledků.

Naše parta: Honza Lubojacki, Kamil Sikora, Franta Szkatula, Robinson Samuel, Niki Mitrenga, Kaka Supiková, Kája Sasynová, Míša Šimurdová, Zuzka Kantorová, Katka Kolarczyková, Kája Bordowská, Monika Misiorzová, Katka Bocková.

Výsledky:BPP vysledky 4.kolo.xls (35840)

               Čtyřboj-Val.Mez. Přípravky-Výsledky.xls (1536512)

Foto:1bezeckyjablunkov.rajce.idnes.cz/14.5_2013_Val.Mez._Pripravky

Pozor! Další kolo 25.5 v sobotu dopoledne. Jedeme si zaběhat do Štramberka. Odjezd upřesním.

Propozice:běh dětí národním sadem 2013.pdf (1603814)