Fortuna bieg

27.04.2017 00:00

Fortuna bieg je již delší dobu zařazen v našem běžeckém kalendáři. Letos byla účast z našeho klubu vzhledem k počasí a závodu den předem žalostná. V Hrádku jsme vymrzli a totéž nás čekalo u našich severních sousedů v Cieszynie. Z našich řad startovali pouze čtyři závodníci. V mládežnickém běhu nás na trase 2 km reprezentovala Karolína Sasynová, která s přehledem zvítězila. Další zástupkyní byla Markéta Sikorová v kategorii juniorek, která obsadila šestou příčku.Děvčatům to hold běželo skvěle.
V hlavním běhu na 10km nás zastupovala Ivana Lubojacká a Kamil Lubojacki, jedním slovem po Hrádku to bylo pěkné trápeníčko. Ale rozhodně jsme nehodili flintu do žita a místečko po místečku jsme se snažili tlačit vpřed. Kamil doběhl na 215 místě, Ivana na místě 30.Těšíme se na další závod v určitě větším obsazení.