Girová

28.09.2016 00:00

Letošní běh na Girovou byl ve znamení našeho klubu. Kompletně žlutozelené startovní pole, spousta mládeže, dětí a těšících se závodníků na výstřel. Co více si přát při organizaci závodu, dokonce i to počasí bylo vynikající. Při pohledu na startovní pole to vypadalo, že v Jablunkově kdo má nohy běžel.
"Co tam ty lidi na kopec žene? Pivo dražší, jídlo dražší, cesta sám šutr, chata plná a nějakou sexbombu jsem za barem taky neviděl.
Jestli to nebude uvědomělost , že je třeba s tymi špyrami cosi robit."
No ať už to bylo jakkoli byl to krásný závod a krásný den. Vypisovat zde všechny naše nebudu, protože vyhráli všechno a bylo jich tolik, že bych tu seděl do půlnoci. Ze 70 startujících bylo 38 běžců z našeho klubu. Perfektní účast!!
Takže:
Muže vyhrál v čase 26:20  Marek Czeczotka, ženy v čase 32:14 Eva Galaczová oba naši.

Obzvlášť potěší účast těch nejmenších na poloviční trati, startovalo jich letos devatenáct!
Poděkování patří našim sponzorům a přátelům z Hranic manželům Skupieňovým, městu Jablunkov, Petrovi za organizaci a starost a všem kteří se podíleli jakoukoli mírou na pěkném závodě. Příští rok opět na Václava půjdem shazovat "špyry" na Girovou.