Jakubův lesní běh Důlňákem

18.04.2017 00:00

Osm našich se zúčastnilo tradičního běhu s názvem „ Jakubův lesní běh Důlňákem“, který se konal ve Vratimově. Tradičního běhu zařazeného do běžeckého poháru Frýdku-Místku se z našeho klubu zúčastnilo osm běžců. Sychravé počasí s teplotou kolem 3°C prověřilo naše oblečení, naštěstí se celý závod obešel bez deště.
Premiéru si na delší trati střihla dorostenka Markéta Sikorová, která časem 33:16 všem ukázala, že se nebojí osmikilometrového běhu a obsadila v kategorii žen pěkné šesté místo. Velkou radost nám samozřejmě udělala Aneta Chlebiková, které suverénně zvítězila v ženách a porazila i některé zdatné muže. Časem 28:51 si tedy vydobyla zlatou medaili, a jak sama říkala i chuť do dalšího závodění.
Další naši běžci i v nevlídném počasí přijeli hájit naše barvy byli to: Libor Peterek, Tomáš Ernst, Kamil Sasyn, Jana Sasynová, Jakub Konderla a Kamil Lubojacki.