Kája a Bára startovaly na mezistátku

24.09.2016 00:00

Hned dvě závodnice a dva trenéři byli přizváni do České reprezentace k mezistátnímu utkání v Trnavě. Za náš klub to byla Kája Sasynová a trenér Kamil Lubojacki a z Třince Bára Sajdoková a trenérka Dagmar Sajdoková. Pro náš klub i pro třineckou atletiku nabývalý úspěch.
Karolína Sasynová reprezentovala v běhu na 2000m v čase 6:45.68 kdy doběhla na páté příčce. Ve výšce Bára Sajdoková výkonem 165 cm obsadila příčku čtvrtou. Nutno dodat, že naše děvčata startovala s pěknou virózou, která si vybrala krutou daň. I tak svou kůži nedala lacino a bojovala o každý bodík. Celé družstvo České republiky bylo naprosto skvělé! Všichni táhli za jeden provaz, proto se dostavil úspěch v podobě vítězství.
Více v podrobném článku zde:www.atletika.cz/aktuality/cesi-kralovali-zakovskemu-mezistatku/