Kamarádský běh 23

01.09.2023 00:00
V pátek 1.9.2023 se uskutečnil již 4. ročník parádního běhu "Kamarádský běh pod vilou v Hrádku", který organizuje Bronek Walek se sousedy.
Tento běh má svou atmosféru a jedinečnou trať. Jde o kilometrové okruhy na louce s poměrně značným převýšením.
Ženy běželi 2 km, a chlapi si dali 4 km. Pro děti byli připravené tratě 40, 150, 350 a 650 m. Závodu se zúčastnilo okolo 60 běžců.
Náš klub byl na těchto závodech značně oslaben, z důvodu velké účastí na EKAGu v Brně a starší měli před sebou ligu, ale ti co mohli tak se přišli proběhnout.
Příjemným zpestřením byla účast dvou  mistrů, Marka Chrasciny a Tomáše Lichého. Bylo super se s nimi proběhnout na trase a vidět jak se to dělá.
K Bronkovi se rádi vrací kamarádi z Polska, z Frýdku a okolí, protože na těchto závodech je příjemná atmosféra a fajn parta.
Po běhu bylo jako každým rokem připraveno bohaté občerstvení.