Kozubka nám sedla!!

29.07.2018 00:00

Letos 19. ročník běhu na Kozubovou byl pro náš klub opět bohatý jak na medaile, tak i co do počtu startujících. Startovní pole, které čítalo 256 závodníků, z našeho klubu obohatilo 14 závodníků, kteří získali 6 medailí. Navíc celkově v ženách zvítězila naše Eva Galaczová v čase 33:10. Gratulace!
Letošní ročník opět pěkně v teplíčku kolem 30°C, ale některým to evidentně nevadí a jde jim to do kopce jako po másle.
Naši medailisté:
Celkově tedy v ženách zvítězila Eva Galaczová. V kategorii juniorek nedala soupeřkám šanci Terezka Marszalková, která zvítězila v čase 34:44, tato dorostenka je zároveň v čele tabulek českého poháru v běhu do vrchu. Ob místečko dále, tedy třetí doběhla Markéta Sikorová.
Tobiáš Solowski doplnil sbírku mládeže a přidal ve své kategorii stříbrnou medaili.
První místo také ve své kategorii vybojovala Jana Byrtusová v čase 35:09, a stejně jako u juniorek byla třetí ženou Renata Szpyrcová.