KP družstev staršího žactva - Opava

09.06.2020 00:00

V úterý se atleti z našeho klubu účastnili prvního kola krajského přeboru družstev staršího žactva v Opavě.
Počasí na červen moc nevypadalo, bylo celkem chladno, ale zvládli jsme to na jedničku.
Celkem sedm našich přidalo do rance třineckých družstev 38,5 bodů, což je velmi pěkný výsledek. Nejlepším bodovačem byl Vojta Turek, který na třech disciplínách dokázal nasbírat 18 bodů. Je třeba také zmínit Dawida Folwarczného za vítězství na trojce a Katku Mendrekovou, která ač po zranění běžela patnáctistovku v botech a vybojovala čtyři cenné body.
Celkově družstvo třineckých chlapců skončilo se 116,5 body na pěkném čtvrtém místě.
Družstvu dívek se už tak dobře nevedlo a s 33 body obsadilo příčku osmou.
Zapsali jsme nějaké výkony do tabulek a můžeme dál soutěžit a snažit se zlepšovat.