Májové závody FM

06.05.2012 00:00

6.5.2012 Májové závody FM

Tentokrát Slezan připravil nejen běžecké závody, ale celou škálu atletických technických disciplín. Do běžecké ceny mládeže se započítavala jen sprinterská šedesátka. My jsme si všichni povinně odběhli tuto pro nás nepopulární trať a s chutí jsme se věnovali všem běžeckým závodům. Vlastně jsme absolvovali i spoustu technických disciplín na kterých někteří získali dokonce medaile. Nebudeme rozepisovat kdo v čem jak obstál, to by zabralo spoustu místa. To si zjistíte v konečném podrobném hodnocení. Nutno, ale vyzvednout čtyři naše borce: Marek Chrascina 2 místo na 800m v osobním rekordu 2.16,85 a ve skoku vysokém bez tréninku obsadil 3 místo na výšce 145cm. . Romana Samcová 2. místo na 800m v osobním rekordu 2.27.85 .Aneta Chlebiková po krátkém působení u nás zaběhla skvěle třístovku v čase 46:79 taktéž v osobním rekordu a skončila na skvělém 4 místě. Marek Sikora na co sáhl v tom byl skvělý 60m 2 místo, 300m 1 místo a medik 2 místo. Až na výjimky jsme absolvovali všechny běžecké tratě. Nejmenší si technické disciplíny  vyzkoušeli  všechny. Od mladších žáků si mohli vybrat.