MČR do 22let Hodonín

30.08.2015 00:00

O tomto víkendu proběhlo Mistrovství české republiky na dráze žen a mužů do 22 let. V úmorném vedru 35°C měli všichni co dělat ve stínu natribuně, to co bylo na dráze bylo doslova peklo. Třinecká výprava se skládala ze šesti členů. Z našeho klubu se na MČR nominovala Ivana Lubojacká a Eva Galaczová. Eva si zaběhla na patnáctistovce po vleklém zranění kolene a v tak těžkých podmínkách čas 5:11.99 a umístila se na třinácté příčce.
Ivana startovala v běhu 3000m.př. kde skončila na šestém místě s časem 11.57.20. Bohužel zklamání bylo veliké, kdyby Ivana zaběhla svůj průměr na této trati brala by bronzovou medaili. Přitom jela na MČR ve skvělé formě a dobře připravená. Snad teplo, nebo kdo ví co nám vzali medaili.
Tady je vidět jak nevyzpytatelný může být sport a atletika obzvlášť. Takže hlavu zhůru a obout se do toho ještě víc.

Dalšími členy výpravy byli: Lucie Urbaczková 400m.př, Natálie Veselá -disk, Hanka Peterková 1500m, Kája Mrázková 1500m.

Nakonec si ještě děvčata ve složení : Mrázková, Peterková, Galaczová ,Lubojacká zaběhla štafetu 4x400m.
Je třeba holky pochválit, protože postavit vytrvaleckou štafetu proti sprinterům chce opravdu odvahu. Za burácejícího davu a halasného skandování naše děvčata doběhla na desátém místě.