Medaile z Bratislavy!

08.04.2018 20:15

Kde je dobře tam se člověk vždycky rád vrací. Proto i letos parta našich zavítala do Bratislavy na běh po zdejších ulicích. A jako v loňském roce, tak i v letošním,startovalo sedm statečných.
Pouze dva nejodvážnější si troufli na celý maratón, zbytek bojoval s časem na půlce.
Pokaždé po doběhu půlmaratónu, smekám před maratónci. Jak můžou běžet ještě jednou tolik?? Copak je to nebolí?
Ne, oni to jsou nadlidi. Na maratón musí být opravdu skvělá kondice a perfektní psychika.
Počasí bylo letos běžecké o teplotě 12°C při startu, později se malinko oteplilo. Trápil nás, ale vítr, který byl tak silný, že svými nárazy občas i něco shodil. Nic naplat, jsme tady, jdeme na to!
Pepa Bielesz v letošním roce exceloval, když časem 3:06:10 v maratónu vybojoval bronzovou medaili ve své kategorii!! Gratulace!! Nepamatuji, že by někdo od nás v takovém závodě byl na bedně!
Vašek Rylko v mladší kategorii ve velmi dobrém čase 3:08:03 obsadil 38 místo!!
Opět skvělý výkon. Chlapi podstoupili opravdu poctivou přípravu a výsledek se dostavil.

Zbytek party běžel půlmaratón. Miluška Bieleszová v čase 1:55:20 obsadila skvělou 14 příčku! Skvělé!
Dominika Bieleszová časem 1:57.31 obsadila 158 místo, Libor Peterek zdolal trať za 1:36:04 na místě 71, kdy dobře rozběhnutý závod na 15 km přibrzdila krize. Kamil Lubojacki běžící za copatou gazelou zaostal jen 29 vteřin za svým osobním rekordem v čase 1:34:43 na místě 58.
„Kamil Sasyn ač rozběhnutý závod pod hodinu a půl jen 500m před cílem dostal žízeň a zastavil se na 20 minut k sestřičkám na trochu kyslíku a vody.“ Bylo z toho 1:49:25 a 561 místo. Kamila bohužel potkala smůla v podobě dehydratace, jinak z toho byl čas jako hrom!
Pro zajímavost, letos startovalo přes 8000 závodníků!!
Všichni si to náramně užili!!!!  Obrovské gratulace a poděkování za skvělou reprezentaci a výsledky!!

Pravda…….“v přípravě jsme nežrali, obětovali spoustu času, dřeli jako koně a všechno nás bolelo.“….ale, stálo to za to!!

Výsledky:sportsofttiming.sk/sk/zavod/results/2525?rid=2766