Mistrovství Moravy a Slezka starších žáků Třinec

20.05.2012 00:00

Na domácí půdě naší starší žáci bojovali o umístění v závodě i v tabulkách. Krásný slunný den při teplotě okolo 26°C si užili hlavně diváci. U krátkých běžeckých disciplín byl trošku problém, protože foukal mírný protivítr. Takže sprinty byly mírně brzděny větrem, avšak u delších běhů se vše vyrovnalo. Z naší party se zůčasnilo šest závodníků, bohužel Anet Chlebiková nemohla běžet pro problémy s nohou a Tomáš Byrtus měl plánovanou rodinnou akci jinak by nás bylo osm.

Výsledky a hlavně časy byly pro náš tým velice uspokojivé až na pár kopanců můžeme považovat pro nás mMaS za vydařený závod. Opět přibylo cenných zkušeností  a chuť něco zlepšit.

Naši:  Radka Molinová         60m...........8,72......16.místo      150m......21,50.....10.místo

Romana Samcová  1500m......5,15,50........4.místo

Ivana Lubojacká     1500m......5,19,76........6.místo

Marek Czeczotka    1500m př..5,05,51........4.místo

Marek Chrascina    3000m.....10,22,45........2.místo

Pavel Sikora          1500m.......4,35,81........2.místo

Štafeta 3x300m:  Lubojacká, Molinová, Samcová......2,25,60........8.místo

Naše děvčata si po těžkém závodě ještě střihla štafetu, která byla pro diváky nevětším zážitkem.

Všichni běželi na hraně svých osobních rekordů, někteří je dokonce pokořili. Gratuljeme a přejeme hodně dalších osobních úspěchů.

Výsledky:online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=15304

" Hokejisti jenom čumí, co ti naši borci umí."