MMaS Šternberk-čtyři zlata, dvě stříbra jeden bronz

23.03.2014 19:58

Ve Šternberku proběhlo Mistrovství Moravy a Slezska v přespolním běhu, pro náš tým velice úspěšně.

Po halové sezóně je tady další dvojice mistrovských závodů, tentokrát se jedná o krosové závody. Dnes proběhlo Mistrovství Moravy a Slezska a za šest dnů se pojede do Bělé nad Radbuzou na Mistrovství České republiky.

Dnešní závod se běžel na travnatém povrchu, který se časem měnil na rozbahněný a kluzký. To vše díky dešti a velkému počtu závodníků. Opravdu, konkurence byla na MMaS hodně dobrá. Velký okruh v Tyršove sadu měřil 800m, menší okruh, který zdolávaly hlavně děti měl 300m. Kopcovitý, náročný terén skvěle prověřil naši připravenost na MČR.

Celá výprava TJ TŽ Třinec se skládala ze 17 závodníků.
Nebudu rozepisovat kdo je z Třince a kdo je z našeho klubu, stejně jsme na mistrovských závodech jedna parta.
Celé naše účinkování skvěle zahájilo předžactvo, kdy Marek Sikora a Anežka Bojková vybojovali stříbrné medaile. Za nimi následovalo skvělé umístění mladšího žactva kdy Kája Sasynová a Erika Zahaluková zůstal těsně za stupněmi vítězů. K. Sasynová 4, E. Zahaluková 5 ,M.Sikorová 11, M. Šimurdová 12,  J. Lubojacki 9.

Pak to začalo:
René Sasyn mistrovský titul ve starších žácích – skvělé! Starší žačky - I.Štefková 14, S.Halová 15.
Ivana Lubojacká mistrovský titul v dorostu.
Marek Chrastina mistrovský titul v dorostu. M Czeczotka 18.
Juniorky do první desítky K. Mrázková 4, E. Galaczová 8.
Adam Gaura bronzová medaile v juniorech.
Vše završil Tomáš Lichý mistrovským titulem v mužích.

Jednoznačně skvělá výprava se skvělými výsledky, které bohužel ještě nejsou k dipozici, některé výsledky upřesníme a dodáme až budeme mít.

 

 

Foto: 1bezeckyjablunkov.rajce.idnes.cz/Mistrovstvi_MaS_v_prespolnim_behu,_Sternberk

Výsledky:celkove-vysledky-mmasl-kros-sternberk-2014.pdf (766169)

Děkujeme za reprezentaci a skvělé výsledky!