MMaS v Ostravě

17.06.2018 00:00

Na nedělním Mistrovství Moravy a Slezska v Ostravě startovali z našeho klubu čtyři závodníci. Ve čtyřech lidech přivezli celkem 5 medailí což je více než úctyhodný výkon. Počasí běžcům přálo, teplota kolem 23°C, bezvětří, to vše nahrávalo dobrým výkonům.
Také se tak stalo. Markéta Sikorová a Míša Šimurdová na trati 1500m překážek obsadily druhé a třetí místo. Po hodině šly opět s kůží na trh na trati 3000m. To vše jen proto, aby se nominovaly na MČR, které se koná za týden v Praze. Povedlo se děvčata startovat budou!
Na trojce je Markéta Sikorová Mistryní Moravy a Slezska, Míša doběhla na třetím místě. Takže čtyři medaile od dvou děvčat, skvělé výkony!!
Ženskou kategorii na trati 1500m vyhrála Eva Galaczová, stala se tak další Mistryní Moravy a Slezska, z našeho klubu, gratulace!!
Svou první patnáctistovku v Ostravě zakusil Tobiáš Solowski. Tento půlkař běžel trať poprvé a nevedl si věru zle. Časem 4:25.02 obsadil osmé místo.
Gratulace k tak úspěšné výpravě!!


Výsledky: online.atletika.cz/vysledky/35435/

Foto: 1bezeckyjablunkov.rajce.idnes.cz/17.6.2018_MMaS_OV