Olešná-opět skvělý kros

05.04.2014 21:52

Opět úspěšným krosovým závodem byl Běh okolo Olešné.
Naše mládež společně s Helenkou Czeczotkovou přiveli tři zlaté, dvě stříbrné a tři bronzové medaile. Běhalo se po trávě u přehrady Olešná. Nejmenší 200m, 500m a pak už všichni kilometrový okruh vyznačen páskou. Teplota okolo 10°C, trať suchá. Vše skvěle připraveno jen boty a hurá do toho.

U přípravek vybojovala stříbro Markéta Sikorová a na bronzové medaili doběhl jen o chloupek za druhým Ondra Samiec. U předžáků se činil Franta Szkatula, který závod skvěle zvládl a vybojoval zlatou medaili.
V mladším žactvu nám medaile vydobyli Kája Sasynová zlatou a Erika Zahaluková bronzovou, obě v naprosto fantastickém finiši. U staršího žactva Sára Halová boběhla na bronzové pozici a René Sasyn s přehledem zlatá příčka. Ivana Lubojacká zajistila v dorostu stříbro a aby toho nebylo málo Helenka Czeczotková v ženách přidala štříbrnou medaili.
Všichni byli samozřejmě skvělí, protože si přišli zazávodit a reprezentovat klub.
Mládež:
Justynka Kantorová 14,Markéta Sikorová 2, Klaudie Kulichová 13, Kája Sasynová 1, Erika Zahaluková 3, Markéta Sikorová 5, Míša Šimurdová 8, Sára Halová 3,  Iva Štefková 5, Ivana Lubojacká 2, Ondra Samiec 3, Damian Kantor 10, Franta Szkatula 1, Kamil Sikora 7, René Sasyn 1.

Dospělí:
Helena Czeczotková 2, Kamil Sasyn 7, Kamil Lubojacki 8, Mariusz Supik 5.

Obzvlášť mě těší účast nováčků, kteří ač zatím na medaile nedosáhli, začali jezdit a sbírat zkušenosti. Však ono to jednou příjde!

Výsledky:Běh okolo Olešné 2014 výsledky.xls (69120)

Foto:1bezeckyjablunkov.rajce.idnes.cz/5.4.2014_Olesna

       atletikafm.rajce.idnes.cz/Beh_okolo_Olesne_2014/

       stseibert.rajce.idnes.cz/Beh_okolo_Olesne/

 KL