Pětka na dráze

21.05.2014 00:00

Na jubilejní Pětce na dráze ve Frýdku -Místku bylo pěkně teploučko.
Pro některé běžce až moc, rekordy určitě padají za chladnějšího počasí. Na druhou stranu jsme prožili příjemné odpoledne, které jsme doložili hezkými výsledky.
V nejmladší kategorii na trati 300m si na bedně udělal premiéru Vojta Kulich, který se umístil na třetím místě. Neskrýval jak už to u dětí bývá svou radost, všichni jsme mu to moc přáli. Od přípravek už všichni běželi trať o délce 500m, tam nám zlato vybojovala Markétka Sikorová. V předžactvu stříbro vybojoval Franta Szkatula a Anežka Bojková, zlato Filip Zielina. Tito "tryskáči" společně s Markétkou předvedli co se týče taktiky doslova profesorský běh. Velké Gratulace!
Mladší žákyně, Erika Zahaluková stříbro a Kája Sasynová bronz. V dorostu nám bronz vybojovala Ivana Lubojacká.
Na trati 5000m exeloval Marek Chrascina, který s přehledem vyhrál v čase: 16:31,5.

Všem moc gratulujeme k výsledkům a děkujeme za reprezentaci.

Mládež: Ernstová Nikol 8, Kantorová Justyna 9, Drinková Kristyna 6, Ernstová Natálka 5, Sikorová Markéta 1, Adámková Eva 14, Kulichová Klaudie 12, Supiková Kateřina 4, Bojková Anežka 2, Šimurdová Míša 12, Sikorová Markéta 6, Sasynová Kája 3, Zahaluková Erika 2, Štefková Iva 7, Halová Sára 4, Lubojacká Ivana 3.

5000m: Chrascina Marek 1, Czeczotka Marek 9, Delina Daniel 5, Zogata Andrzej 12, Lubojacki Kamil 11, Sasyn Kamil 12, Supik Mariusz 11, Sasynová Jana 6, Czeczotková Helena 5.

Výsledky:Pětka na dráze 2014 výsledky.xls (64000)