Pětka na dráze

23.05.2018 00:00

A jedeme dál!
Ne jinak se dá nazvat toto období přecpané závody. Dalším závodem v tomto měsíci byl ve Frýdku-Místku závod s názvem Pětka na dráze. Tradiční závod běžeckých cen F-M se konal za slunečného, avšak větrného počasí. Z našeho oddílu závodilo celkem sedmnáct běžců, kteří získali šest medailí.
Mládež závodila na tratích 300 a 500m.
Ročníky 2010 a starší již pětistovku, ti nejmenší 300 metrů. Dospělí jak již z názvu vyplývá, závodili s časem na trati 5000m.
Tam nás skvěle zastupovala Eva Galaczová, která zvítězila v závodu žen časem 19:09.1, skvělé!
Na třístovce třetí místo v ročnících 2011 a mladší vybojoval Samuel Mitrenga, gratulace!
Další medaile už pocházejí z tratě 500m. Vojta Kulich ve starších přípravkách nenechal nikoho na pochybách o své formě a zvítězil. V mladších přípravkách Lenka Trombiková vybojovala stříbro a to samé umístění vydobyla i Barbora Čmielová v mladších žákyních, za ní jen o vteřinku třetí příčku přidala Natálie Ernstová.
Gratulace za pěkná umístění a reprezentaci oddílu!