Slezanský kros prvním závodem BPP

15.03.2014 00:00

První závod Beskydského poháru přípravek byl skvělým testem našeho týmu. I přes nepřízeň počasí se sešel početný Třinecký tým. Dokonce jsme museli posílat některé závodíky a rodinné příslušníky po vlastní ose. Jednoznačně skvělé!!!

Pokud nám tato účast vydrží po celý seriál závodů, nemusíme se o slibný výsledek bát. V prvním závodě naše družstvo obsadilo druhé místo za Slezanem FM-A. Podrobné výsledky naleznete v přiloženém souboru. Zcela jistě by byl počet bodů našeho družstva vyšší, ale bez toho aniž bych znal ostatní děti jsem nebyl schopen poskládat ten nejkvalitnější výběr. Některým opravdu kvalitním závodníkům se omlouvám, že nejsou v bodování týmů i když se velice dobře umístili a mohli přinést více bodů. Nyní se už situace změní, protože jsem si udělal přehled o ostatních dětech a vím jak na tom jsou. Určitě nechci odradit méně bodující závodníky, závodit budeme jezdit všichni!

Děkuji za účast a skvělé výsledky celému týmu. Těším se na Vás v dalším závodě a přeju hodně úspěchů!

Výsledky:Beskydský pohár přípravek 2014 výsledky.xls (115712)

Výsledky jednotlivých závodů:Slezansky kros mládež výsledky.pdf (443,1 kB)

Foto: atletikafm.rajce.idnes.cz/Slezansky_kros_2014/

        1bezeckyjablunkov.rajce.idnes.cz/15.3.2014_Slezansky_kros

         stseibert.rajce.idnes.cz/Slezansky_kros_2014

Příští závod 26.4.2014 Běh Hrádkem.