Slezanský kros = 10 medailí

14.03.2015 00:00

Mistrovství Moravy a Slezska proběhlo ve Frýdku-Místku v areálu slezanského stadiónu. Zároveň byl tento závod prvním závodem běžeckých cen FM a prvním kolem Beskydského poháru přípravek.

Perfektně připravená krosařská trať byla ozdobou závodu. Po celou dobu mírně mrholilo a teplota kolem 5°C také udělala své i tak startovalo v závodu celkem 541 běžců. Přípravou tohoto závodu a jejo průběhem se opět parta Slezanu blýskla.
Jelikož šlo o MMaS startovali registrovaní závodníci za TJ TŽ Třinec. Ačkoli unavení ze soustředění i tak podali všichni skvělé výkony.
Z našeho klubu závodilo celkem 42 běžců, což je neskutečné!!!
Hned po zahájení závodů nám začali dělat radost benjamínci. Ernstová Níkol zvítězila v dívkách a Vojta Kulich nádherným sprintem na závěr získal stříbrnou medaili.
V přípravkách nám Szymon Mitrenga přidal bronz, tím naši nejmenší ukázali všem jak na to. U předžactva Anežka Bojková a Marek Sikora vyběhali bronz a zlato. Mladší žákyně díky Karolíny Sasynové získaly stříbro.
Ve starším žactvu máme mistra Moravy a Slezska Reného Sasyna, který s přehledem zvítězil. U starších žaček Markéta Sikorová jen o vlas prohrála v souboji o stříbro, ale bronz je doma.
Druhým mistrem Moravy a Slezska se svým vítězstvím stal Marek Chrascina, a aby toho nebylo málo Helena Czeczotková nám v dospělácích vybojovala stříbrnou medaili.
Celkem tedy 10 medailí z tak prestižního závodu je opravdu úspěch!!

Další startující:
Mitrenga Samuel 10, Szkatula Václav 20, Šimurdová Michaela 5, Zahaluková Erika 6,Sikorová Markéta 6, Byrtusová Sylvia 11, Ernstová Natálie 14, Kulichová Klaudie 18, Pietrová Veronika 52, Čmielová Johana 54, Jachnická Alžběta 12, Drinková Kristýna 25, Konderla Jakub 18, Halová Sára 7, Štefková Iva 18, Martynková Tereza 20, Chlebiková Aneta 8, Sasynová Jana 6, Byrtusová Jana 4, Czeczotka Marek 5, Lubojacká Ivana 8, Peterková Lenka 17, Mitrenga Nikodem 5, Szkatula František 6, Zielina Filip 18, Samiec Ondřej 23, Folwarczny David 6, Martynek Tobiáš 31, Sasyn Kamil 8, Ernst Tomáš 11, Lubojacki Kamil 12, Štefek radim 16.

Děkujeme všem za reprezentaci klubu, za skvělé výsledky a nováčkům na startovním poli hodně úspěchů ve své kariéře!

Výsledky:

benjamínci.pdf (402656)
Dívky 2002-2003.pdf (111567)
Dívky 2004-2005.pdf (114292)
Dívky 2006-2007.pdf (108144)
Hoši 2000-2001 a Dorost.pdf (113439)
Hoši 2002-2003 a dívky 2000-2001.pdf (112019)
Hoši 2004-2005.pdf (110317)
Hoši 2006-2007.pdf (111476)
M MaS muži a junioři.pdf (118648)
M MaS ženy a juniorky.pdf (107232)

1bezeckyjablunkov.rajce.idnes.cz/14.3.2015_Slezansky_kros

stseibert.rajce.idnes.cz/Atletika_FM%2C_Mistrovstvi_MaS_v_prespolnim_behu_14.3.2015/