Svatováclavský běh na Studeničné

28.09.2018 00:00

V pátek se přišlo proběhnout celkem 39 závodníků na druhý ročník Svatováclavského běhu na Studeničné.  Někdo tento sváteční den slaví dobrým obědem v poklidu domova, někdo na chatě Studeničné teplým čajem. Počasí ale přálo tak proč si nezpříjemnit den během po krásném okolí ve společnosti věčně usměvavých lidí. Pro ty mladší, do věku 15 let, byla trať zkrácená na necelé tři kilometry, běžci od 16 let už se museli poprat s osmikilometrovou tratí. Celkovým vítězem se stal Marek Krišica, který závod zvládl za 37,42 minut. První ženou v cíli byla Jana Byrtusová ve výborném čase 42,01 minut.

Všichni naši běžci, jak ti malí, tak ti velcí si vedli skvěle. Kdo všechno to tedy byl?

DĚTI: Terka Burová 1. – Domča Návratová 2. – Vojta Turek 1. – Vojta Kulich 3. – Petr Celiuch 4. – Oto Celiuch 5. – Jan Celiuch 6. – Terka Sojková 1. – Zuzka Ciencalová 2. – Klaudi Kulichová 3. – Míša Kluzová 4. – Klárka Turková 5. – Lucka Vysoká 6. – Nikodém Mitrenga 2. – Franta Szkatula 3.

DOSPĚLÍ: Terka Marszalková 1. – Marek Krišica 1. – Ivana Lubojacká 1. – Jana Byrtusová 1. – Miluše Bieleszová 3. – Kamil Sasyn 2. – Petr Ćmiel 2. – Kamil Lubojacki 3. – Radim Štefek 4. – Josef Bielesz 1. – Petr Tvrzník 4.