Trojboj v Porubě - 5.kolo

08.09.2016 00:00

Pátým kolem Atletické ligy přípravek byl trojboj v Porubě. Naši svěřenci se drželi i v malém počtu opět skvěle. Za Třinec startovala čtyři děvčata a čtyři chlapci, z možných deseti děvčat a deseti chlapců. Takže vidíte sami, že rezervy máme veliké. Ale i tak tahle partička vybojovala nádherných 65 bodů což jim stačilo na páté místo. V celé soutěži se náš tým pohybuje taktéž na místě pátém.

Mezi největší tahouny patřili Jakub Samiec, který zvítězil v běhu na 60m, a v dálce se umístil na třetí pozici a také Vojta Kulich, který obsadil v běhu na 60m třetí místo. Nicméně ostatní také bojovali ze všech sil a svými výkony dodávali týmu cenné body. Poděkování patří všem, zejména rodičům, kteří sami zorganizovali dopravu a dozor.
 

Náš tým:
Vojtěch Kulich, Jakub Samiec, Tobiáš Mucha, David Mordač, Jana Martynková, Julia Kobielusz, Alena Krčková, Dita Vicianová.

Dalším a posledním kolem je závod 20.9 ve Vítkovicích. Sraz bude buď na místě ve Vítkovicích na městském stadionu, a nebo se rodiče dohodnou mezi sebou. Každopádně je třeba být ve 14.00 na místě. Nahlaste starty na Kamo71@seznam.cz do 16.9.2016.

Výsledky:AL minipřípravek 2016 výsledky.xls (257024)

Foto: 1bezeckyjablunkov.rajce.idnes.cz/8.9.2016_Poruba_ALM