Trojka na dráze

06.04.2022 19:50

Ve středu jsme se vydali do Frýdku-Místku na tradiční závod Trojku na dráze. Jak už z názvu vyplývá v hlavní kategorii se běží 3000m na dráze. Samozřejmě závody těch nejmenších jsou zkráceny. Takže všichni po dorost běželi 600m.
Jelikož jsem pojal tento závod jako skvělou příležitost prohnat poprvé venku na dráze co nejvíce svěřenců, byla účast z naší strany celkem slušná. Celkem 11 startujících se ziskem tří medailí a jako bonus vítězství v hlavní kategorii.
V přípravce nám Magdaléna Bieleszová předvedla, že v zimě poctivě trénovala, což zcela jistě potvrdila její stříbrná medaile a čas na šestistovce 2:04.46.Výborně!
Dalším stříbrným medailistou byl na šestistovce Vojtěch Kulich, který trať zdolal v čase 1:39.10. Gratulace!
A do třetice nám v hlavní kategorii mužů zlato vybojoval Marek Krišica, který ač né moc spokojen s časem trať zdolal za 9:06.97. Příště už to Marku určitě pod devět výjde.
Pochvalu si zaslouží i Kateřina Pilchová, která běžela obě tratě, což je skvělý trénink!