V Hrádku radost!

26.04.2014 00:00

Dalším závodem do běžecké ceny FM a Beskydského poháru přípravek byl Běh Hrádkem. Tradičně se běhalo po místní komunikaci, tedy po asfaltu v různě dlouhých okruzích. Děti měly tratě o délce 450-1200m, ženy 3,7 km a muži se poprali s tratí dlouhou 8km. Naštěstí během závodů přestalo pršet a tak tomu zůstalo až do konce. Teplota příjemná okolo 15°C. V obrovském množství dětí z různých zdejších klubů, ale i z klubů z Polska si naši vedli skutečně dobře. Svedčí o tom zisk čtyř zlatých, čtyř stříbrných a tří bronzových medailí.

Hned na počátku skvěle překvapila Katka Pilchová, která vybojovala svou první zlatou medaili, posléze Marki Sikorová svým finišem přidala další zlato a hned za ní na třetím místě doběhla Eliška Klusová. Děvčata všem ukázala jak na to. František Szkatula v předžácích vybojoval bronzovou medaili. V maldším žactvu si po posledním závodě Erika Zahaluková s Kájou Sasynovou vyměnily role a po krásném souboji zlato a sříbro. Radost se dívat jak si to děvčata už podruhé za sebou rozdala v závěrečných metrech. Starší žák René Sasyn nenechal nikoho na pochybách jak mu to letos běhá a další zlato bylo na světě. Ivana Lubojacká s Markem Czeczotkou v dorostu přidali dvě stříbrné medaile. Pak se ještě Ivana přihlásila do soutěže žen, kde opět vybojovala stříbro. Miluška Bieleszová nechtěla zůstat pozadu a bylo tady další stříbro.

Všichni byli naprosto skvělí, účast i výsledky na jedničku, radost, radost, radost!
Gratulace k výsledkům a díky za reprezentaci klubu!