Vánoční hala žactva

16.12.2023 00:00

V pátek a sobotu se konaly v atletické hale v Ostravě závody žactva.
Byla možnost si vyzkoušet před halovou sezónou svou formu a pokusit se vylepšit osobní rekordy.
Z našeho oddílu startovalo celkem 9 atletů. V pátek na mladším žactvu soutěžilo 6 závodníků, v sobotu na starším žactvu 3 atleti.
Naše mladší žactvo: Lenka Trombiková, Viktorie Klusová, Veronika Bury, Jonáš Dudys, Jakub Dudys, Radek Samohyl.
V individuální disciplíně se v pátek v dobré formě předvedl Radek Samohyl, který v osobním rekordu 4:57.41 zvítězil na patnáctistovce a také Lenka Trombiková, která v dálce obsadila druhou příčku výkonem 4,93m.
Později, byli Radek i Lenka také tahouny ve štafetě 4x200m, kterou třinečtí hoši vyhráli. Složení štafety 4x 200m Samohyl, Dudys, Dudys, Stodola. Dívčí štafeta ve složení Trombiková, Lacki, Kukuczka, Vodáková vybojovala místo třetí.

Sobotní dopoledne pak patřilo staršímu žactvu, kde nás zastupovali: Pavel Byrtus, Jakub Grünwald a Natálie Sikorová. Ve starším žactvu se medailové umístění vybojovat nepodařilo,nicméně výkony byly pěkné.
Díky všem za bojovnost a reprezentaci oddílu!

Výsledky: online.atletika.cz/vysledky/71014/