Vydařené Raškovice

09.09.2018 12:16

Krásné počasí přivítalo na teprve druhý ročník Raškovického čtvrtmaratonu spoustu běžců. Jednalo se o závod, který se započítává do frýdeckomísteckého běžeckého poháru, tudíž to byla atraktivní událost hlavně pro běžce, kteří chtějí přidat nějaký ten bodík na své konto.  Na mládež čekaly tratě od 200 do 1000m, dospělí už se museli poprat s čtvrtmaratonem, který činí 10,55km. Ale výborné výsledky našich závodníků svědčí o tom, že to pro nikoho nebyl problém. Opět byla vidět hlavně naše mládež. Ve své kategorii, jak už je zvykem, vyhrál Vojta Kulich. Záda všem soupeřkám ukázala také Natálka Ernstová, Frýdeckého protivníka na stupni vítězů doplnil Nikodém Mitrenga s Frantou Szkatulou a v nejmladší kategorii si doběhl pro druhé místo Samuel Mitrenga.