Vyhodnocení běžeckých cen FM

10.01.2016 00:00

Běžecká cena mládeže

Osmnáctý ročník běžecké ceny mládeže Frýdku Místku je za námi. Nyní můžeme zhodnotit naše výkony, snažení a úspěšnost. Nutno dodat, že naše mládež obstála na jedničku. Vždyť mezi 475 děvčaty a 525 chlapci vybojovali naši 12 medailí což je naprosto skvělá bilance. Celý ročník se skládal z 20 závodů, takže uspět v této soutěži znamenalo podávat celý rok stabilní výkony. Naši si zaslouží pochvalu za výkony, ale především také za přístup a reprezentaci oddílu!

Naši do pátého místa: Ivana Lubojacká 3, Markéta Sikorová 3, Kája Sasynová 1, Kateřina Supiková 2, Erika Zahaluková 3, Michaela Šimurdová 4, NikodemMitrenga 5, Dawid Folrwaczny 5, Markéta Sikorová 3, Nikolka Ernstová 1, Adam Kufa 3, René Sasyn 1, František Szkatula 3, SzymonMitrenga 2, Vojta Kulich 1.

Běžecký pohár

Třicátý čtvrtý Běžecký pohár Frýdku Místku byl složen z 19 závodů. Z našich se v něm umístili na medailové pozici dva členové a to:  Tomáš Ernst na stříbrné příčce a Kamil Sasyn hned za ním na bronzové pozici. Nicméně z pěti pravidelně startujících členů je i zde bilance velice slušná. Celkově totiž startovalo 317 mužů a 166 žen.

Naši do pátého místa: Marek Chrascina 4, René Sasyn 5, Tomáš Ernst 2, Kamil Sasyn 3, Kamil Lubojacki 4,