Atletická liga minipřípravek (ALM)

V tomto seriálu závodů soutěží děti ročníků 2013 a 2014. Během jara a podzimu je zorganizováno šest závodů s všestranným zaměřením. Děti startují pod hlavičkou TJ TŽ Třinec. Doprava je zajištěna autobusem, o děti je postaráno trenéry.

V této soutěži považuji účast daných ročníků za samozřejmost. Pokud nebudou děti závodit nebo se zůčastňovat akcí, jde o plýtvání časem trenérů, svou neúčastí kazí ostatním dětem v týmu celkový výsledek, protože jde o bodovací soutěž družstev. Účastí na závodech děti prodají to, co se naučili a získají spoustu zkušeností a nových kamarádů. Také již v tomto věku vzniká skvělá parta, která pak tvoří nerozlučný celek i v pozdějším věku.
Na konci celého ročníku je vždy velmi pěkné vyhodnocení s krásnými cenami. Odjezd na závod bude vždy předem publikován na úvodní stránce a nebo zde, také posíláme rodičům informační emaily.

Naše úspěchy z minulých ročníků najdete v archívu.
Pravidla a propozice: ALMP-2022-úprava.docx (19731)


Prosím o přihlašování dětí na závody předem. Přihláška se odevzdává řídícím soutěže nejméně dva dny před závodem. Pokud tam vaše děti nejsou, tak i když příjdou v den závodu, nebudou soutěžit, protože nebyli přihlášeni předem.
Děkuji.

K.L

 

Atletická liga minipřípravek (ALM) 2022

2.kolo Krnov

26.04.2022 00:54
Druhé kolo Atletické ligy minipřípravek se konalo v Krnově. Celé kolo bylo zaměřeno na štafety. Oddíly si mohly vybrat ze čtyř štafet, ale závodník mohl absolvovat pouze tři. Závodilo se na: 4x60m, 4x60m př., 4x200m a skládané štafetě 100m-200m-300m-400m. Jelikož i přes zlepšení účasti to...

1.kolo Kros v Olešné

12.03.2022 17:08
První kolo Atletické Ligy Minipřípravek (ALM) se konalo na Olešné pod záštitou Slezanu Frýdek-Místek. Travnatou trať o délce 600m vedenou u břehu přehrady děti zvládaly v pohodě. Nádherné počasí, skvělá trať, jen účast našich dětí hotová katastrofa. Nebudu psát dětí, protože za to nemohou, ale...

Náš tým


Chlapci
David Kluz
Tobiáš Dudys
Tobiáš Sasyn

Dívky
Lucyna Kukuczka
Tereza Krainová
Silvie Tina Grundělová
Ema Proboszová
Anna Agacová