Atletická liga minipřípravek (ALM)

V tomto seriálu závodů soutěží děti ročníků 2015 a 2016. Během jara a podzimu je zorganizováno šest závodů s všestranným zaměřením. Děti startují pod hlavičkou TJ TŽ Třinec. Doprava je zajištěna autobusem, o děti je postaráno trenéry.

V této soutěži považuji účast daných ročníků za samozřejmost. Pokud nebudou děti závodit nebo se zůčastňovat akcí, jde o plýtvání časem trenérů, svou neúčastí kazí ostatním dětem v týmu celkový výsledek, protože jde o bodovací soutěž družstev. Účastí na závodech děti prodají to, co se naučili a získají spoustu zkušeností a nových kamarádů. Také již v tomto věku vzniká skvělá parta, která pak tvoří nerozlučný celek i v pozdějším věku.
Na konci celého ročníku je vždy velmi pěkné vyhodnocení s krásnými cenami. Odjezd na závod bude vždy předem publikován na úvodní stránce a nebo zde. 

Naše úspěchy z minulých ročníků najdete v archívu.
Pravidla a propozice: ALMP 2024.pdf (111976)


Prosím o přihlašování dětí na závody předem. Přihláška se odevzdává řídícím soutěže nejméně dva dny před závodem. Pokud tam vaše děti nejsou, tak i když příjdou v den závodu, nebudou soutěžit, protože nebyli přihlášeni předem.
Děkuji.

K.L

 

Co už jsme zvládli 2024

1.kolo Slezanský kros

06.03.2024 03:40
Zahajovací závod letošní krajské soutěže Atletické ligy přípravek družstev se konal ve Frýdku-Místku. Dle zvyku byl v prvním kole na pořadu krosový běžecký závod. V chladném počasí s občasným mrholením se družstvům dívek i chlapců dařilo skvěle. Na trati 800m zvítězila mezi dívkami naše...